Omlouvám se

Měla jsem mít pro vás připravený článek na své narozeniny 20.1., ale můj notebook mi nešel a mojí rodiče mají netbooky a na tom se mi to opr...

Měla jsem mít pro vás připravený článek na své narozeniny 20.1., ale můj notebook mi nešel a mojí rodiče mají netbooky a na tom se mi to opravdu psát nechtělo a už vůbec jsem si ho nechtěla půjčovat, protože už jsem jim asi 3 počítače zničila (náhodou).

Jelikož je mi už 20, chtěla jsem vám napsat něco o mně. Jaká jsem, co mě baví a prozradit pár věcí, které jsem nikde v článku nějak nezmínila.

Že je mi 20 už asi víte, jsem dost zvláštní člověk, hodně lidí mi to říká, většinou to beru jako kompliment, protože si vždycky myslím, že jsem jiná. Šíleně miluju jídlo, rozhodně jídlo miluju více jak lidi. Jsem hodně vybíravá, nechutná mi všechno. Jsem milovnice italského jídla, ráda zkouším nové jídla v jiných zemích. Ráda cestuji a dokumentuji své cesty, sepisuji příběhy. Jo a taky ráda hraju počítačové hry, sice na to teď nemám nějak moc času, ale když už ho mám ráda strávím pár hodin u nějaké akční hry. Co se týče zvířat, tak bych pro ně asi udělala cokoliv. Mám celkem skvělé sourozence i když se někdy dost štveme. Můj sen je stát se spisovatelkou nebo aspoň nějakou uznávanou bloggerkou, vystačím si s málem. Pořád hledám svojí spřízněnou duši.

Než umřu, chci něco dokázat, chci aby se na mě nezapomnělo, což podle mě chce každý.

Jinak mé narozeniny asi vypadaly takhle :

Měla jsem rande, které trvalo celkem dlouho, bylo fajn. Potom jsem se sešla s přáteli, kteří mi neustále připomínali, jak už jsem stará, ale že to nevadí, protože vypadám na 16let. Měli jsme pár panáku v místním baru a potom jsme se přesunuli do klubu, kde mi popřálo ještě pár známých. Další den jsem měla hroznou kocovinu, slavil narozeniny nevlastní táta, tak jsem musela na oslavu, celkem dobře to dopadlo, dostala jsem dárky i od lidí, které jsem vůbec neznala. Potom jsem ještě slavila s holkama, dostala jsem od nich moc hezké dárky, takže jestli si tohle čtou, miluju vás a děkuju.


You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook