Co jsem dostala na Vánoce 2016

Tohle není žádný chlubící článek, jen se mi ještě nechce psát a řekla jsem si, že tohle není špatné téma i když na toto téma má skoro polovi...

Tohle není žádný chlubící článek, jen se mi ještě nechce psát a řekla jsem si, že tohle není špatné téma i když na toto téma má skoro polovina blogerek článek.

U nás byli překvapivě Vánoce klidné i když jsem je nestrávila moc s rodinou, což mě mrzí. Z dárku mám neskutečnou radost, rodina ví, jak mě potěšit.

1. NOVÝ MOBIL IPHONE 5S

Asi skoro 4 roky jsem do 24. prosince 2016 měla Iphone 4s, nějak mi to nevadilo, že už je to trošku starší mobil, nejde mi zvuk, seká se, ale byl to můj mazel. Mobil nemám úplně nový, brácha mi ho nechal, protože si koupil Iphone 7 a chtěl mi udělat radost, jsem ráda, konečně mi jde zvuk a neseká se.

2. SET ČAJŮ A HRNÍČEK

Byla tam pod stromečkem taková velká krabice, říkám si hmmm to budou ty adidasky, co jsem si přála bezva, miluju je. Rozbalím to a tam čaje, nebyla jsem ani nějak smutná a chápala jsem to, protože 20. ledna mám narozeniny a já si fakt strašně přeju ty boty. A čaje hrozně miluju, takže mě to moc potěšilo.

3. HAPPY SOCKS

Koho by nepotěšily ponožky, že jo? To je prostě taková klasika, navíc jsou šíleně barevné, takže jsem z nich ráda.

4. VSTUPENKY NA KONCERT KID INKA

Dostala jsem od táty vstupenky, jelikož jsem nikdy nebyla na nějakém větším koncertě, tak mi chtěl udělat radost a Kid Inka zbožňuju, takže se už nemůžu dočkat. Ta jedna vstupenka měla být dárek pro mého přítele k Vánocům, ale rozešli jsme se ...a on pro mě nic neměl i když říkal že jo, takže vezmu svojí kamarádku a pošlu mu snapchat.

5. OBAL VS VE TVARU MELOUNU

Dostala jsem přenádherný obal VS, tohle by potěšilo každou slečnu.

Potom jsem ještě dostala nějaké peníze, dárky se mi moc líbily a svojí rodinu miluju. Každopádně já jsem jim k Vánocům také dala hezké dárky, rozhodně jsem jim všem nekoupila svíčky, jak někdo...Šťastný nový rok!


Jo a jinak tohle je video z Prahy, které jsem nikde nějak moc nesdílela, ale pokud máš čas budu moc ráda, když na něj mrkneš popřípadě okomentuješ či lajkneš! Díky

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Tak za prvé : máš moc krásný blog a hrozně hezky design a za druhé dárečky a videjko jsou boží <3

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, to je moc milé, děkuji! :) Potěšilo mě to. Určitě se mrknu i na tvůj blog!

   Vymazat

Like us on Facebook