2017

Jediné, co chci je, aby rok 2017 byl přínosem samých dobrých věcí. Člověk si zaslouží občas i nějaký ten dobrý rok. Práci, co by mě bavila, ...

Jediné, co chci je, aby rok 2017 byl přínosem samých dobrých věcí. Člověk si zaslouží občas i nějaký ten dobrý rok. Práci, co by mě bavila, přítele, cestování, psaní. Je toho dost. Každopádně to nenechám na osudu a budu s tím něco dělat. Myslím si, že život mi utíká mezi prsty.

Takže vám představím své novoroční předsevzetí :

1. Více cestovat
Poslední dobou to dost zanedbávám a byla by škoda uvíznout na jednom místě, tak by jsem měla využít každé možnosti. Jo a taky se naučit na snowboardu.

2. Trávit více času s mým bráchou z Prahy
Vždycky, když přijel brácha na návštěvu třeba na víkend skoro jsem s ním nebyla, potom mě to mrzelo, když odjel, takže začnu s ním více trávit čas. Vylepší nám to vztahy a mě to přidá na karmě.

3. Nevyhýbat se problémům 
Jsem celkem potížista a své problémy nechávám být. Nedokážu se s tím vypořádat a nést následky, myslím, že bude rozhodně lepší, když tohle vypiluju.

4. Méně utrácet za zbytečnosti (v té chvílí to zbytečnost není)
Já myslím, že tohle zná každá slečna. Dostala jsem peníze na učebnice do školy, nakonec nebyly ani učebnice a ani ty peníze.

5. Více blogovat
Poslední dobou moc nepíšu, určitě si všimlo i spoustu čtenářů, mrzí mě to, ale občas na to není čas, ALE rozhodla jsem se pro změnu a prospěje to mě na duši a určitě potěší i vás, že budu psát mnohem častěji.

6. Naučit se cizí jazyk (Španělštinu)
Zvládám celkem dobře angličtinu, ale španělština je tak super jazyk. Baví mě lidi ve filmech, co nadávají španělsky, proto chci tento jazyk umět z části kvůli tomu.

7. Psát si diář/deník
Mívám ve všem hodně zmatek a myslím si, že diář by mi dost pomohl. A deník, proto aby uchoval všechny moje vzpomínky, city a abych si taky jednou za čas zasmála.

8. Mít práci, co mě baví
Sen každého. Všichni chceme mít práci, která bude stát za to ranní vstávání.

9. Udělat si nástěnku vizí 
Koupila jsem si obrovskou nástěnku, ale ještě jsem na ni nedala nic. Vytisknu si obrázky svých snů nebo to tam napíšu a každý den si budu připomínat, proč tohle všechno.

10. SNAŽIT SE SPLNIT VŠECHNY PŘEDSEVZETÍ 

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Já si předsevzetí nedávám, ale také bych ráda více cestovala. Také bych se chtěla zlepšit v angličtině, němčině a španělštině. A dostat se na vysoké. Tak uvidíme, co se povede :)
  Přeji hodně štěstí :)

  Gabux

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si dala předsevzetí poprvé v životě a nějak se posnažím to splnit a taky to bylo celkem dobré téma na článek :D Taky ti přeji hodně štěstí! :)

   Vymazat

Like us on Facebook