20.1.

Po dlouhé době zase píšu, celkem mi to chybělo, ale nebyl na to moc čas. Všeho teď bylo nějak moc, určitě to znáte. Během té doby se změnilo...

Po dlouhé době zase píšu, celkem mi to chybělo, ale nebyl na to moc čas. Všeho teď bylo nějak moc, určitě to znáte. Během té doby se změnilo spoustu věcí v mém životě. Asi teď vidím všechno jinak.

Vlastně jsem přišla o spoustu přátel, no možná to ani přátele nebyli, takže to není zase, tak velká ztráta, pravý zůstali. V poslední době jsem i nějak přestala chodit ven, spíš jenom randím, vyhovuje mi to, líbí se mi poznávat jiné typy kluků. Rande tím myslím kino, jídlo a tak, aby jsme se chápaly. Zkouším najít svojí spřízněnou duši (pana božského) ačkoliv je na to možná i čas, ale chybí mi strašně to noční koukání na filmy, mazlení, srandičky a zamilované smsky a hovory. Opravdu bych mohla někdy něco o nějakém mém randíčku napsat, protože ne každé dopadlo podle mých představ.

Jinak asi se ptáte proč 20.1., protože mám v ten den narozeniny a mám pro vás na tento den nachystaný speciální článek. Bude mi 20, což je poměrně už dost, protože všechno to utíká, život no. Je mi už skoro 20 a já nemám ani 80% procestovaných míst, co bych chtěla vidět, proto to chci v tomto roce zkusit uskutečnit, aspoň těch 10% a doufám, že s mým milovaným.


You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook