Vánoce 2017

Taky milujete tu vánoční atmosféru? Já úplně teda. Miluji tu vůní čerstvě napečeného cukroví, ozdoby, šťastnou rodinu, balení dárečků a naku...

Taky milujete tu vánoční atmosféru? Já úplně teda. Miluji tu vůní čerstvě napečeného cukroví, ozdoby, šťastnou rodinu, balení dárečků a nakupování. Teď si budu užívat a budu koukat na vánoční filmy a popíjet čaj. Tohle jsem vždycky milovala, koukat na filmy a sem tam kouknout z okna na nějakou padající vločku. A víte co, tak nějak kašlu na čaj a udělám si spíš kakao se šlehačkou.

Je mi fakt divně, pořád jsem po rozchodu, ale aspoň je všechno hned barevnější díky Vánoc. Nemůžu se dočkat bramborového salátu, opravdu. Silvestr mám slavit se svými kamarádkami, tak to bude doufám fajn a neskončíme někde úplně na mol. Minulý rok jsem místo koukání na ohňostroj a popíjení šampaňského, držela kamarádce vlasy u záchodu.I když mám v poslední době náladu spíš na nic, snažím se ji přejíst cukrovím a celkem to pomáhá. Naštěstí já jsem ten typ člověka, který může sníst celou rodinu, ale nepřibere ani deka.


You Might Also Like

2 komentářů

 1. To logo tvýho blogu je fakt super! :D Jinak tyhle otevřený články mám moc ráda, určitě si letos pořádně užiješ jak Vánoce a pohodu, tak i pořádný Silvestr! :)
  www.lucastirska.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, děkuju to mě moc potěšilo! Bylo těžké to vymyslet :D :) Děkuju za super komentář, určitě mrknu i k tobě na blog!

   Vymazat

Like us on Facebook