Vánoce? 5 top filmu

1. PRÁZDNINY Líbí se mi celkově nápad příběhu, kdy si dvě slečny vymění své domy, protože zažijí spoustu smutných chvil a chtějí aspoň na ...

1. PRÁZDNINY

Líbí se mi celkově nápad příběhu, kdy si dvě slečny vymění své domy, protože zažijí spoustu smutných chvil a chtějí aspoň na chvílí změnit svůj život a opravdu jim tahle výměna příjemně změní život. Bohatá panička se najednou objeví u kouzelné chaloupky kdesi v horách. Mladá a pozitivní slečna, které stačí málo se najednou objeví u krásné vily s vyhřívaným bazénem.

2. POSLEDNÍ PRÁZDINY

Není tak úplně vánoční, ale je o jídle a zimě a to se mi líbí. Moc krásný a zajímavý film, jak člověk rychle dokáže změnit své priority, když se dozví něco nečekaného. Film je natočený i v Karlových Varech, nebudete litovat po shlédnutí.
3. GRINCH

Tohle je klasika, tohle prostě musíte znát. Nejkrásnější vánoční pohádka, kterou jsem kdy viděla, krásný příběh o tom, jak se ze zeleného padoucha stane duch vánoc. To je, tak když vám prostě hrábne, začnete všechny nesnášet a ukradnete jim dárky, v podstatě celé vánoce.
4. SÁM DOMA 2 : ZTRACEN V NEW YORKU

Upřímně taky bych se chtěla ztratit v NY. To je, tak když rodiče ztratí své dítě na letišti, to se prostě může stát každým rodičům, že ano? Rodina je celá natěšená, že poletí na úžasnou dovolenou do Miami, ale jejich syn si omylem odlítá do New Yorku, jo taky bych ''omylem'' odletěla do mého vysněného města. I když se Kevin ztratil, nepropadá však panice. Má tátovy penízky, tak si tenhle nechtěný výlet dost užije. Ve filmu také hraje D. Trump, fuj.
5. UKRADENÉ VÁNOCE TIMA BURTONA

Jsem velká milovnice Burtonovi tvorby a tenhle film je prostě jiný než ostatní. Ani nevím celkově, jak ten film popsat, na to se prostě musíte podívat sami a posoudit, ale jde vidět že Burtonovi se honí šílené nápady v hlavě.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. The holiday, grinch, a sám doma .. to su filmy ktoré si pozriem každučký ejden rok an vianoce :)))

    Tammybeaty

    OdpovědětVymazat

Like us on Facebook