Plány pro tebe!

Připravila jsem si pro vás takový menší plán, co by jste mohli podniknout, když o víkendu nemáte, co dělat. Já často o víkendu nemám, co děl...

Připravila jsem si pro vás takový menší plán, co by jste mohli podniknout, když o víkendu nemáte, co dělat. Já často o víkendu nemám, co dělat a proto neustále vymýšlím, co bych mohla dělat. A určitě vím, že nejsem jediná, která má takový problém. I když se moje plány často opakují, tak mě to baví.

1. Kreslete si
I když nejste zrovna Picasso, věřte nebo ne, ale kreslení vám hodně pomůže od nudy. Já si většinou najdu spoustu obrázků na googlu a pak prostě kreslím, na tu hodinku mě to zabaví. Většinou to dělám, tak že si udělám čaj, vezmu si papíry, pustím si hudbu do sluchátek a představuji si sama sebe jako nějakou velkou umělkyni ačkoliv neumím nakreslit ani domeček.2. Udělejte si svůj den
Co takhle si zpříjemnit den tím, že si dáte klídeček doma, koupíte si víno, kouknete na svůj oblíbený film, objednáte si pizzu a budete spokojeně relaxovat doma. Já to dělám tak, že si pustím film, který jsem už viděla tak 15x dopředu nadávám na věci, které herci ve filmu dělají špatně, jím všechno dohromady brambůrky+čokoláda, nevím chutná mi to. Dám si na obličej masku, kterou ve finále mám na obličeji hodinu a nakonec jdu spát s pocitem, proč nemám žádného přítele s kterým bych něco takového mohla dělat, no ale věřím, že vy takový nejste a uděláte si krásný den, hihi. Nebo si jen tak pro radost skákejte v kaluží.

3. Pozvěte k sobě kamarádku na čaj/pomlouvání
Není nic lepšího než s nejlepší kamarádkou probírat lidi, které obě nemáte rádi. Takové řečičky typu, ty jsi hezčí apod, vám opravdu zlepší den. I když to víte aniž by vám to někdo musel říkat samozřejmě.

4. Jeďte na výlet
Dopřejte si trošku čerstvého vzduchu někde jinde. Jeďte s přáteli na výlet nebo dokonce sama, přijdete na jiné myšlenky a můžete si někde udělat nějakou super selfie.

5. Zajděte na párty
Co takhle se trošku pobavit? Nemusíte se ztřískat někde v klubu, zajděte s kamarádkou na pár drinků, zatančete si a trošku se odvažte. Nic tím nezkazíte, pokud se teda neztřískáte a s kámoškou něco nevyvedete, i když takové vzpomínky jsou nejlepší.

6. Ukliďte si v pokoji
Uklízení někdy bývá opravdu nudné, ale pokud už i vy se nudíte a máte v pokoji nepořádek, věřte nebo ne, ale zabavíte se a budete mít i lepší karmu o 100%.

Doufám, že se vám dnešní článek líbil, jsou to opravdu jen takové návrhy, takhle to funguje u mě. Budu ráda za komentáře, sdílení či odběr! Díky

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Anonymní11/07/2016

  Život sní není lehký mluvím z vlastní zkušenosti i tak je ďábel "dean"

  OdpovědětVymazat
 2. Vážně super! :)
  Můj blog: http://coffeevee.blogspot.cz/

  sleduji

  OdpovědětVymazat
 3. Já si ještě ráda zpívám nebo třeba vařím :). Nejhorší je, když člověk sedí a čumí, přestože ví, co všechno by mohl dělat :D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím vařením souhlasím, toho zpívání se radši zdržím :D Přesně, ztráta času :)

   Vymazat
 4. to je skvělý článek a ten design ..<3

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook