Nemocná

Nejspíš umírám, protože mám angínu, zánět močového měchýře a za pár dní mám dostat menstruaci. Řekla bych, že tohle je karma, protože tohle ...

Nejspíš umírám, protože mám angínu, zánět močového měchýře a za pár dní mám dostat menstruaci. Řekla bych, že tohle je karma, protože tohle všechno naráz? To je za trest. Spokojeně ležím a nechávám se obskakovat, ale ne všechno trvá věčně. Hned po té spokojenosti přichází příšerná bolest v podbrišku a bolest hlavy, místo tohohle všeho bych radši každý den uklízela nebo dělala nějakou jinou činnost, co nemám ráda .... Jen ne toto.Ležím, ležím...a nevím, co mám dělat. Koukám na Věřte nevěřte a snažím se nemyslet na to, že za 3 minuty budu potřebovat zase čůrat. Nebudu vám lhát, opravdu mě to ničí. Jsou určitě i horší věci, ale já momentálně zažívám peklo. Napíšu vám, co v takové situaci můžu dělat, protože všech činností, co jsem běžně přes den dělala jsem se dnes vzdala.
1. Chodit čůrat.
2. Koukat na filmy
3. Jíst
4. Pít

A třeba tohle dělám celý den, paráda co? Ne, není to paráda! Radši bych šla běhat nebo někam do obchodu, ale jakmile vyjdu z domu chce se mi opět čůrat a nebo mě šíleně rozbolí hlava, takže jsem vlastně uvězněna ve své posteli. Nejspíš ten nahoře nechce ať jdu ven.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Anonymní11/25/2016

  Přejí brzké uzdravení a ať ta bolest není tak velká ;)

  Paly

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! Už je to mnohem lepší, ale pořád to není ono :( .

   Vymazat
 2. Tiež som mala podobné dni minulý týždeň... skoré uzdravenie.

  Zvláštne dievča

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook