Budoucnost snílka

Tenhle článek bude o tom, jak si představuji svou budoucnost nebo spíš, jak bych chtěla ať vypadá. Všichni máme své sny, svou vysněnou budou...

Tenhle článek bude o tom, jak si představuji svou budoucnost nebo spíš, jak bych chtěla ať vypadá. Všichni máme své sny, svou vysněnou budoucnost apod a proto bych vám chtěla napsat článek o tom všem. Vím, že se to všechno nesplní, ale budu se snažit se k tomu aspoň přiblížit.


Vždycky jsem měla nějakou takovou svojí představu, dokonce jsem si udělala i nástěnku na kterou jsem dávala všechny své sny, říkala jsem tomu nástěnka vizí a tak i nějak kvůli tomu se nevzdám. Sním o povolání spisovatelky, ale řekla bych, že v dnešní době je těžké se k tomu dostat zvlášť v ČR. I když se to nesplní, tak budu stejně pokračovat v blogování  i když doufám, že teda spíš budu ta spisovatelka.

 Upřímně, nejradši bych chtěla, aby můj život vypadal nějak takhle, možná toho chci moc, ale strašně bych chtěla něco takového. Být spisovatelkou, ne moc slavnou, prostě stačilo, aby mé knihy někdo četl a kdyby mi to aspoň vydělávalo na nějaké to cestování. Koupila bych si nádhernou chatu někde v horách, kam bych jezdila psát, z pokoje budu mít nádherný výhled přímo na hory. Večer bych si sedla ke svému krbu a přemýšlela nad další knihou. Chodívala bych do kaváren a tam po nocích psala na notebooku, jedla hodně cupcakes a pila kávu. Hodně bych cestovala a plnila si sny ze svého seznamu přání. Až už bych toho měla dost, asi bych se někde usadila a založila si rodinu a pak bych zase pokračovala s nimi. Měli by jsme nádherný útulný rodinný dům s pejsky a menší zahradou. A o tomhle všem bych pak napsala skvělou knihu.

Všechno tohle zní krásně, že? Tak tohle všechno já mám....V The sims 3. 

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Anonymní11/24/2016

    Vše se může splnit ;) musíme věřit.
    Aspoň to máš v tom The sims ^_^ prozatím

    Paly

    OdpovědětVymazat

Like us on Facebook