17.11 2016 Praha

Možná jsem trošku smutná, že jsem v Praze nebyla na Justina Biebera, nejsem jeho velká fanynka, ale upřímně, kdybych ho asi viděla, dostala ...

Možná jsem trošku smutná, že jsem v Praze nebyla na Justina Biebera, nejsem jeho velká fanynka, ale upřímně, kdybych ho asi viděla, dostala bych infarkt. No nic, zpět k té Praze. Jedeme ze ségrou k bráchovi od čtvrtka do neděle, strašně se těším. Miluji Prahu a její památky, obchoďáky a lidi. Navíc jsem se rozhodla, že s sebou vezmu i foťák, tak všechno nafotím a natočím, protože na můj mobil není spolehnutí. Vždycky, když jedeme takhle k bráchovi na víkend je to něco jako dovolená od všeho, bere nás furt někde na jídlo, na nákupy a fakt je to super, ze ségrou si v tomhle libujeme a brácha je fakt skvělý.Sice to bude takový detox, protože před bráchou nesmím kouřit, ale to je fajn, já to zvládnu, nejsem nějak závislá na cigaretách, spíš si jen dám na utříbení myšlenek, to je vše. Sice je to takový jiný výlet, i když mi je 19, jsem u bráchy a musím poslouchat jeho, to beru. Jediné, co mě na tom všem štve je, že není léto nebo aspoň teplejší zima. Nemám moc ráda chození po obchodech v takovém počasí, akorát vejdu do obchodu a už zas mám červený nos, to by nebylo až tak hrozný, ale to posmrkávaní je otravné. Na druhou stranu se mi zase líbí ta vánoční výzdoba, ale to mi teplo nevynahradí no. Určitě sleduj můj instagram @cvernovakarin kde budu přidávat spoustu fotek z Prahy! :)

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Na Justina Biebra jsem také nebyla. Občas si poslechnu nějaké jeho písničky, ale nejsem taková ta fanynka, co ho miluje a zbožňuje. Do Prahy pojedu 2x v prosinci. Budu tam nakupovat vánoční dárečky pro rodinu a pro přátelé. Nejsi sama, která nemá ráda chození po obchodech v takové zimě. Co se týče vánočních ozdob tak miluju ty vyzdobená centra. Je to takový skvělý zážitek.. Všude krásná vánoční atmosféra.. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak to ti závidím, já Prahu miluji, tak si to užij!:) Ano je to nádhera ..Díky za komentář!

      Vymazat

Like us on Facebook