Život v životě

Rozhodla jsem se, že o víkendu udělám road trip, buďto do Ostravy nebo do Prahy. Vezmu foťák, kámošku přibalím s sebou a udělám si nějaký fa...

Rozhodla jsem se, že o víkendu udělám road trip, buďto do Ostravy nebo do Prahy. Vezmu foťák, kámošku přibalím s sebou a udělám si nějaký fajn víkend, protože tohle asi ze všeho nejvíc momentálně potřebuji. I když možná by to chtělo i nějaké nákupy...V poslední době je mi, tak smutno, že se ozývám i přátelům s kterýma jsem třeba rok nepromluvila. Jsem ráda, že ve volném čase můžu trávit čas s přáteli, lepší než brečet u romantických filmů. Viděly jste film 500 dní se Summer? Jestli ne, určitě se podívejte, doporučuji.

Od středy do pátku máme ve škole volno, myslím, že to všechno prospím, přecpu se jídlem u filmů, zahraji si The sims 4 a budu si spokojeně užívat. Teda pokud někdo z mých přátel nevymyslí lepší plán, což si myslím, že spíš ne.

Bože, jak mě baví pro vás psát a číst vaše komentáře. Takové věci nejsou vůbec maličkosti, teda aspoň pro mě ne. Vůbec mi nějak nevadí, že se neřadím mezi nějakou špičku blogerek, cením si téhle návštěvnosti co mám a že mám lidi, kteří to čtou. Za to velké díky.

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook