Škola a další...

ŠKOLA Upřímně, zítra jdu do nové třídy. Mám z toho opravdu velký stres a bojím se, co za lidi tam prostě bude a ještě nikoho tam neznám. Já...

ŠKOLA
Upřímně, zítra jdu do nové třídy. Mám z toho opravdu velký stres a bojím se, co za lidi tam prostě bude a ještě nikoho tam neznám. Já vím, že tam nejdu kvůli lidem, ale kvůli škole, bohužel i kolektiv je důležitý a má na žáky vliv. Doufám, že to všechno nějak přežiji a odejdu ze školy s úsměvem. PS: Ani nevím do jaké třídy mám jít, takže tam budu bloudit. A jelikož jsem dost stydlivá, tak mi chvíli potrvá dokopat se k tomu někoho se zeptat.

DNEŠEK
Pondělí, jak smutné. Dnes jsem nic moc nedělala, vlastně jen vyřizovala emaily, pila čaje, koukala na Scream Queens a užívala si domácí pohodu, když mi to zítra končí. Vlastně jsem, tak 3h přemýšlela nad nějakým famózním článkem a napadlo mě tohle, haha takže tak.

PLÁNY NA VÍKEND
Já určitě strávím víkend s přítelem, už je to dlouhá doba, kdy jsme spolu naposled byli přes noc a mě chybí to večerní koukání na horory. I když v pátek bych šla možná něco málo nafotit s nejlepší kámoškou, tak uvidíme. Chtělo by to více vlastních fotek na blog.

V poslední době pořád přemýšlím nad novým desingem blogu, ale když něco vytvořím, podívám se jak to vypadá na blogu, tak to vždycky vypadá divně a nakonec se spokojím ze svým starým vzhledem. Už mě to začíná štvát, asi nejsem dost kreativní. I když tenhle vzhled není nějak špatný, ale chce to nějak osvěžit.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Držím palce, ať zítřek dopadne dobře :)
  S tím vzhledem to mám úplně stejně, ale tento je pěkný :)

  http://dencaurbankova.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji <3 Koukala jsem a i tvůj cestovatelský vzhled se mi moc líbí:)

   Vymazat
 2. Čítam si popis a že miluješ mopslíky .. Tak to by som jednu dôležitú vlastnosť mali spoločnú :D Ja mám našťastie teraz týždeň prax a tak sa môžem venovať blogu a všetkému okolo toho:) Podľa mňa máš dizajn super a netreba na ňom nič meniť:)

  Saja Frey blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mopsíci jsou miláčci! :) Já mám naštěstí taky čas na blog, ale je toho teď moc.. A děkuji! <3

   Vymazat

Like us on Facebook