Rozchod

Asi nejhorší část tohoto roku, upřímně se teď moje nálady mění ve zlomku vteřiny. Asi bych možná mohla něco o tom vztahu napsat. Vlastně to ...

Asi nejhorší část tohoto roku, upřímně se teď moje nálady mění ve zlomku vteřiny. Asi bych možná mohla něco o tom vztahu napsat. Vlastně to vůbec nebyl špatný vztah, byla jsem dost šťastná, ale časem to bylo mezi námi horší a horší, každodenní hádky, bylo toho už zkrátka na oba moc. A já to chápu, dělaly jsme chyby oba. Asi poslední měsíc už to bylo fakt šílené, žádná důvěra, stále hádky a už to prostě nešlo. Ono to člověka dost poučí pak, když přijde o osobu, kterou tak strašně miloval a pak si uvědomí, jak moc ji ubližoval. Já se to rozhodla přejít tak, že začnu pracovat na svém snu přestěhovat se a začít od znovu jinde, ale momentálně si zvládnu leda tak pouštět filmy od Nicholase Sparkse. Před dvěma dny to byl ještě můj milovaný přítel a dnes jsou z nás nepřátele. Smutné.


Asi to všechno chce čas, ale je to hrozný, furt přemýšlet, co asi dělá, kde je, s kým je. Mělo by mi to být jedno, ale není, ale přísahám bohu, že takové příšerné brečící nálady jsem pěkně dlouho neměla. Snažím se na to nemyslet, ale když mi ho, tak všechno strašně připomíná až to není možné, jsem ráda, že jsem se aspoň dokopala k tomu smazat veškeré naše fotky a videa, to je podle mě pokrok. Tenhle podzim pro mě bude asi dost depresivní. Myslím, že dnes ani neusnu.

Písnička se celkem hodí.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Silný vztah vydrží i ty hádky. Nejdůležitější je mluvit o nich,posouvat se neustále dopředu a porozumět si. Z vlastní zkušenosti vím, co teď prožíváš, ale věř, že to za chvíli přejde. To jsou jen ty první dny po rozchodu :-) a nejlepší je to, že si do dalšího vztahu neseš ponaučení :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až mě to teď skoro rozplakalo, protože mě momentálně rozbrečí snad vše. Ano to souhlasím :) Děkuji za tvůj komentář.

   Vymazat
 2. hlavu hore Karin :) si krásna a podľa toho čo si napísala, aj rozumná slečna, ktorá si uvedomila chybu, a už sa budeš v ďalšom vzťahu správať inak :) samozrejme aj partner...ja som sa v tvojich slovách tiež našla, pretože som to tiež zažívala...ale chce to len čas :) drž sa! :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jee, moc děkuji za tento povzbuzující komentář. Potěšila si mě. Snažím se <3 :)

   Vymazat

Like us on Facebook