Recenze na film NERVE: Hra o život

Tohle je asi teď jeden z mých nejoblíbenějších filmů, v hlavní roli Emma Robert a Dave Franco, lepší dvojku do toho filmu dát ani nemohli, j...

Tohle je asi teď jeden z mých nejoblíbenějších filmů, v hlavní roli Emma Robert a Dave Franco, lepší dvojku do toho filmu dát ani nemohli, jinak se tam často i objeví raper z kapely Machine gun kelly. Napínavý a romantický film, který mě totálně pohltil. Potom filmu asi začnu být více odvážnější, jak to tak vidím, ale přísahám, že lepší film jsem letos snad neviděla. U toho filmu jsem se rozhodla, že se nebudu tak lehce vzdávat, protože je to film hlavně o odvaze. Za mě jedničkový film.

Zkusím vám nějak vlastními slovy popsat o čem ten film je, ale možná pro vás bude jednoduší mrknout na trailer, ale aspoň to zkusím. Mladá studentka střední školy se přihlásí do online hry, ve které jde o všechno, cílem je plnit úkoly diváku, vše probíhá živě, placena je diváky, kteří se na ní dívají. Její první úkol byl se líbat s neznámým klukem 5 vteřin, divákům se to líbilo a chtěli ať pokračují spolu, bohužel ne všechno je na té hře, tak úžasného, jak vypadá. Když se po malém skandálu bude chtít dostat z hry pryč, přijde o vše.

You Might Also Like

2 komentářů

 1. bola som na tomto filme v kine a na prekvapenie bol skvelý :) čakala som niečo obyčajné, ale zanechal vo mne dobrý dojem :) hlavne záver filmu :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím!:) Já na něj dnes koukala podruhé.

   Vymazat

Like us on Facebook