Mí oblíbení herci a filmy ve kterých hráli

Opravdu už dlouho přemýšlím nad tímto článkem, protože ať se moji kamarádi podívají na jakýkoliv film jména herců si pak nepamatují, ale já ...

Opravdu už dlouho přemýšlím nad tímto článkem, protože ať se moji kamarádi podívají na jakýkoliv film jména herců si pak nepamatují, ale já ano, opravdu snad všechny herce z mých oblíbených filmů si pamatuji a není to tak, že bych je nějak vyloženě milovala a proto znám jejich jména, ale tak moc mě zaujali, tak pak od nich hledám spoustu dalších filmů. Takže vám představím své oblíbené herce a filmy ve kterých hráli.

Sam Claflin
Upřímně typuji, že tohohle herce slečny znáte. Většinou jsem viděla filmy ve kterých hrál byli romantické. Ne, že by mě nějak extra zaujal, (kecám zaujal mě hodně).ale je v něm něco co mě přitahuje. Proto ráda koukám na filmy ve kterých účinkuje, vypadá jako milý herec, hehe. Filmy ve kterých hrál : S láskou Rosie, Piráti z Karibiku na vlnách podivna, Hunger games, Než jsem tě poznala..James Franco
Ten patří mezi špičku mého žebříčku. Tenhle herec je pro mě hrozně v pohodě, ale to je jen domněnka, protože ho neznám osobně, ale už z filmů jde poznat, že to všechno prostě bere v pohodě a celkově je nádherný. Navíc má strašně úžasně krásného bratra. James hrál ve spoustu známých filmů, jako např. : 127 hodin, Spring Breakers, Palo Alto, Apokalypsa v Hollywoodu, Spiderman.

Dave Franco
Bratr od J. Franca, jeden z nejvíc hot můžu na zemi snad. Upřímně je až nádherné, jak moc se podobá bratrovi. Momentálně vyšel jeden z nejlepších filmů roku 2016 (podle mě) a to film Nerve: Hra o život , kde hraje v hlavní roli zrovna on s krásnou herečkou Emmou Roberts. Hrál taky ve filmech : Podfukáři, 22 Jump Street, Smrt a život Charlieho St. Clouda... A navíc má překrásný úsměv.

Jensen Ackles
Jsem hrozný milovník seriálu Lovci Duchů a tohle je prostě jeden z nejlepších herců, ne že je ohromně sexy, ale i jeho herecké dovednosti jsou perfektní. Nejvíc na něm asi miluji jeho humor, viděla jsem spoustu scén, kde je opravdu srandovní, navíc miluji to, jak se obléká v seriálu, prostě obyčejně. Hrál v : Lovci duchů, Krvavý Valentýn... Ale ty už mě nezaujali jako tyto dva.

Jared Padalecki
Taky hot herec ze seriálu Lovci Duchů, kde hraje od J. Acklese bratra, takže i v osobním životě si jsou velmi blízci. Upřímně? Dokázala bych si s ním představit život. Tohle je prostě strašně roztomilý herec, hrál ve filmech : Dům voskových figurín, Pátek třináctého, Jeden den v New Yorku..

Nebudu vám lhát, čekala jsem, že ten článek bude delší, ale bohužel těch oblíbených herců není až tak tolik, tohle jsou ty moje hlavní postavy. Vlastně jsem se chtěla podělit o tyhle krásné bytosti. Doufám, že vás nějaký herec zaujme a podíváte se na filmy, ve kterých hrají. (Vlastně mi za tuhle reklamu zaplatili).

*Fotky jsou stažené z pinterestu*

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook