Co miluji?

Prostě mě jen tak napadl článek, který by mohl být o tom co na světě miluji. Jakékoliv maličkosti apod. Jelikož předchozí článek nebyl zrovn...

Prostě mě jen tak napadl článek, který by mohl být o tom co na světě miluji. Jakékoliv maličkosti apod. Jelikož předchozí článek nebyl zrovna moc pozitivní, tak aspoň ať je v tomhle trošku pozitiva.

1. Chaty v horách
Strašně miluji ty velké staré chaty s těma nádhernými krby, buď u jezera, v horách a nebo v lese. Přijde mi to jako místo kde si člověk uvědomí spoustu věcí, pomůže mu to, odreaguje se. Jakoby jste navštívili jiný svět. Teda aspoň, tak to vnímám já. Prostě psát u okna svou knihu s výhledem na hory. Nádhera nemyslíte?2. Podzim a déšť
Tohle roční období je úplně nádherné. Zbarvené listí, dýně, dýňový koláč a polévky, pumpknin spice latté ve Starbucks, podle mě podzim má rádo spoustu pisálků, je to takové období podle mě přímo na psaní. A ten déšť za okny ani nemluvím, strašně mi voní déšť. Nejsem sice ten typ, co vyběhne ven v gumácích a začne blbnout v kalužích (i když to bych zkusit možná chtěla).


3. Příroda
Jsem hrozná milovnice přírody i když nechodím moc často na procházky ani na túry, ale kdysi jsem hodně chodila s rodiči na hory a na výšlapy. Strašně mě fascinuje příroda, to je něco tak magického, že to doteď nechápu. Ráda ji fotím, potom vytisknu a dávám si své fotky do ''deníčku''. Ono je to fakt něco tak úžasného, když prostě vejdete do hlubokého lesa a vidíte kolem sebe všechno, co se o sebe dokáže postarat i bez pomoci člověka.

4. Psaní
Tohle jsem možná ani nemusela zmiňovat, psaní je pro mě něco fakt důležitého. Líbí se mi, jak člověk dokáže svými prsty napsat něco skvělého a ze své hlavy vám předat příběh, který potom zná celý svět. Ať už se jedná o spisovatele nebo blogera/blogerku. Líbí se mi spousta blogů, jejich práce je strašně super.


5. Filmy
To, že koukám stále na filmy a vždycky si na ně udělám čas určitě už víte. Když koukám na nějaký film, který mě opravdu baví a hodně zaujme, totálně se do příběhu vtáhnu. Strašně se mi líbí, jakého mám pamatováka na herce.


6. Pejsci
Pro psa bych se asi rozdala. Jsou pro mě více než lidi. Nechci tím všechny hodit do jednoho pytle, ale je to tak, protože jsem viděla tolik případu, že mi přijde, že svět se v peklo obrací. Proto fakt cením lidi, kteří spíš preferuji adopci pejsků než koupi. Opravdu jsem jednou byla svědkem množírny a opravdu nikomu tenhle zážitek nepřeju.


7. Tetování
A tohle je jedna z věcí, díky které spoustu lidí druhé odsuzují. To, že má člověk tetování neznamená, že je nějaký zločinec nebo byl ve vězení. Chápu, v tehdejší době to bylo asi jinak, ale když mi tohle dnes někdo řekne jen se pousměji, protože je asi nad jeho chápaní mu vysvětlit, že se mi to prostě líbí. Tetování je pro mě symbolem bolesti a krásy. Baví mě pořád si navrhovat tetování a baví mě ta bolest.


8. Moře a pláž
Vždycky, když jsem u moře, tak si pouštím hudbu do sluchátek, ležím na lehátku a přemýšlím, co dělat, aby to tak zůstalo navždy. Až mi jednou bude nejhůř, jako opravdu nejhůř, prostě vezmu auto, pas, peníze a odjedu k moři a ztratím se v něm.


9. Kavárny
Ráda poznávám nové a nové kavárny. Místo kde můžu po nocích psát a popíjet kávu. Nejhorší je, když jste v té kavárně s notebookem sama, to se cítím vždycky opravdu divně. Ale je to skvělé místo na psaní.


10. Cestování
A to hlavní asi na konec. Cestování má rád podle mě každý, ráda poznávám nové místa, ochutnávám nové jídla (má nejoblíbenější činnost na cestování). Pro mě je to spíš už láska to cestování, vždycky, když někam jedeme, mám u sebe nabitý foťák i mobil. Fotím a točím co se dá.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Z tvého článku cítím klid a harmonii. Je to příjemná změna.
  S většinou s tebou souhlasím. I když mi dvakrát zrovna nesedí podzim, ani pláže, či snad káva. I přes to, tak s půlkou souhlasím. A hlavně s tím, že šíření pozitiv je dobrý nápad.

  Díky a pěkný den. Hihi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tvůj pozitivní komentář. Jsem ráda <3 :)

   Vymazat
 2. Moře, pláž, filmy, pejsci, příroda - s tím s tebou naprosto souhlasím. Jediné, co opravdu nemám ráda, je podzim, protože tak jak ho popisuješ jsem ho ještě nikdy nezažila. Já vidím černé kaluže a šedé mraky.. ze kterých mám akorát smutnou náladu.

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je fakt, že letošní podzim není zrovna nějak nejkrásnější, ale na fotkách vypadá stále dobře. Jinak to počasí je bohužel nic moc no :(

   Vymazat
 3. Také s většinou souhlasím! :) a mopsíci, to je láska! :D I když sjem bohužel na psi alergická :(
  www.lifestylebirdie.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano mopsíci jsou skvělí! To je škoda! :/

   Vymazat

Like us on Facebook