Velké díky

Můj blog se blíží skoro k deseti tisíci návštěvnosti, což je pro mě vážně velký úspěch. Jsem ráda, že mé čtenáře nebo prostě lidi z jiného b...

Můj blog se blíží skoro k deseti tisíci návštěvnosti, což je pro mě vážně velký úspěch. Jsem ráda, že mé čtenáře nebo prostě lidi z jiného blogu to baví, to co píšu. Proto jsem se rozhodla, že až můj blog přesáhne hranici deseti tisíc, udělám nějakou soutěž, která se spíš bude týkat kosmetiky. 


Tohle je pro mě opravdu něco velkého, vy si možná říkat, hm deset tisíc co to je? Pro mě je to velké číslo, vidím, že se posouvá to co jsem dlouho budovala. Ráda pro vás vymýšlím články a úplně mě těší ty vaše pozitivní komentáře. Můj blog mě hodně naplňuje, je to takový můj únik z reality. Cítím, že jsem něco víc než jen obyčejný smrtelník. 

Baví mě takhle po nocích psát, protože vím, že to lidé ocení. A navíc myslím, že v noci mi to i lépe myslí. V hlavě mám nespočet myšlenek díky, kterými tvořím své články. Můj sen spisovatelky se možná i o něco posouvá, neustále se snažím zlepšovat. 

Proto chci všem poděkovat za komentáře k článkům, čtenářům a odběratelům.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Taky to mám tak, že se mi v noci daleko lépe píše. V hlavě se začínají tvořit myšlenky a to je pak něco. Myslím, že všechny své nekosmetické články byly napsány právě po nocích :) Gratuluji, ať se to číslo pořád jen zvedá :)

    OdpovědětVymazat

Like us on Facebook