Tim Burton a já

Tim Burton je jeden z nejlepších lidí na zemi. Je to úžasný a podivný spisovatel, režisér a umělec. Strašně moc tohohle člověka obdivuji, co...

Tim Burton je jeden z nejlepších lidí na zemi. Je to úžasný a podivný spisovatel, režisér a umělec. Strašně moc tohohle člověka obdivuji, co dokázal a jak se prezentuje. Viděla jsem od něj snad všechny filmy a dokonce jsem se dostala na jeho výstavu v Praze Tim Burton a jeho svět. Můj naprosto jedinečný zážitek na který vzpomínám dodnes. Všude byli jeho výkresy, náčrtky a postavičky. Bohužel se tam nesmělo fotit, takže nemám fotky, dodnes nechápu proč jsem to neporušila a prostě pár jedinečných fotek neudělala.

Tim je strašně divný člověk i svým chováním na mě tak působí, to je možná to, co na něm tak miluji. To, že je tak jiný. Líbí se mi, jak do svých filmů dává jako hlavní postavu většinou Johnnyho Deppa, jak jsem byla na výstavě měl tam spoustu dopisů, kde si psal zrovna s ním.

Rozhodla jsem se tedy nějakou jeho kresbu si nechat vytetovat. Myslím si, že je to super nápad, moc ráda budu jeho dílo nosit na těle celý život a ráda o něm budu mluvit, když se mě někdo někdy zeptá jaký to má vlastně význam.

Mé oblíbené filmy : Ukradené vánoce Tima Burtona, Mrtvá nevěsta: Tima Burtona, Karlík a továrna na čokoládu, Alenka v říši divů, Frankeweenie: Domácí mazlíček, Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti.

http://www.shauntmax30.com/group/tim-burton/
komisarium.cz
pinterest.com
ŠÍLENÝ TIM V PRAZE
timburton.czYou Might Also Like

6 komentářů

 1. Tim je úžasnej, na jeho filmech jsem vyrůstala a sledovala jsem je jednu dobu snad každej den :D <3

  EVERYTHIN KATE

  OdpovědětVymazat
 2. Včera jsem byla na Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Přišel mi takový podivný, ale nějakým způsobem strašně zvláštní a jiný. Asi jako celá jeho tvorba. Je super, že v dnešní době ještě někdo tvoří takové ty hororové pohádky pro dospělé děti :P :)

  www.veass.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, ty jeho filmy jsou takové divné a zvláštní, ale to je to co se mi na tom strašně líbí. :)

   Vymazat
 3. Tez mam jeho tvorbu velmi rada.

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook