Praha 2016

Chtěla bych vám teda říct, že Praha je opravdu kouzelné město. Byl to můj nejlepší víkend vůbec. Praha na mě udělala velký dojem a jak jsou ...

Chtěla bych vám teda říct, že Praha je opravdu kouzelné město. Byl to můj nejlepší víkend vůbec. Praha na mě udělala velký dojem a jak jsou všude hrozně milý lidi, to ani nemluvím.

Po příjezdu do Prahy jsme šli na oběd do KFC a potom na hotel se ubytovat. Odpočinuly jsme si po náročné cestě a potom hurá do víru velkoměsta, udělaly jsme několik fotek a videí, videa pak sestříhám a dám na youtube. Potkali jsme pár youtuberu s kterýma jsme se dali do řeči a minuly jsme se s raperem Rytmusem. Jinak jak jsme byli na staroměstském náměstí, tak za mnou přišel pán a zeptal se jestli mluvím anglicky, říkám že ano a jestli chci kytku, nějaká slečna si nás natáčela. Naprosto mi to zlepšilo den.

Vůbec se nám nechtělo domů, klidně bych tam ještě týden nebo dva zůstala. A naprosto mě uchvátila podzimní výzdoba stánku na Václavském náměstí. Dýně, listí a čajíčky.
Jak jsme odjížděli domů, tak jsem skoro měla slzy v očích, protože jsem z té Prahy, tak hotová, že to není možný. Pustila jsem si v autobusu film Stážista, který byl mimochodem skvělý. Můj příští výlet do Prahy bude určitě delší, ani jsem si tam nestihla nic koupit:( Jen jsem furt jedla někde v restauracích, protože miluju jídlo.


You Might Also Like

2 komentářů

 1. Ta výzdoba vypadá kouzelně! :O
  Pěkný článek :)

  http://dencaurbankova.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, moc se jim to povedlo! :) Děkuji.

   Vymazat

Like us on Facebook