Playlist mých oblíbených písníček

Na blog už jsem přidala článek 5 mých oblíbených alb. Teď mám pro vás připravený playlist mých top písniček, třeba se vám nějaká zalíbí a bu...

Na blog už jsem přidala článek 5 mých oblíbených alb. Teď mám pro vás připravený playlist mých top písniček, třeba se vám nějaká zalíbí a budete ji milovat, tak jako já. V poslední době je na mě toho moc a jsem ráda, že mám blog a můžu se zde takhle vypisovat, nějak mi to pomáhá.


1. Michael Brook - Swimming and horses                           
Hodně často mívám nálady, kdy jsem fakt smutná, nevím co dělat, tak jen ležím a poddávám se té hudbě. Jsem hrozný milovník filmů a miluji spoustu soundtracků z filmů. Tohle je písnička z filmu Útěk do divočiny, je to film o odvaze a velkém Aljašském snu. Vždycky mi připomene, že bych se nikdy neměla vzdávat. 


2. Cobra Starship: 1Nite ft. My name is Kay
Tak tohle je asi písnička z mých ''mladých let'', kdysi jsem na ní hrozně ujížděla a poslouchám ji dodnes. Strašně se mi líbí ten videoklip, celkově je taková krásná a letní, ráda si tou písničkou připomínám staré časy.
3. Paramore - Monster
Není asi teenager, který by neznal Paramore. Nádherná zpěvačka Hayley Williams vám naprosto vezme dech, její super kapela je skvělá. Miluji tenhle styl hudby, mám moc ráda Rihannu a dnešní hudební styl, ale tyhle klasiky mě prostě neomrzí. 
4. Drake - Energy
Drake je taková moje tajná láska a já cením jeho skvělou tvorbu. Neustále sleduji jeho kanál jestli je nějaký nový song. Ráda ho poslouchám v autě, všude. Jeho hlas je pro mě, jak z jiného světa. Je to takový můj americký vzor. 
5. Duke Dumont - Ocean Drive
Moje letní srdcovka. Hodně jsem ji poslouchala na dovolené v Itálii, asi zrovna tam se stala mou oblíbenou písničkou. 
6. Aquilo - You there
Tak a na tuhle písničku jsem narazila, když jsem se koukala na trailer filmu Camp x ray. Hraje tam Kristen Stewart a tahle písnička je prostě něco neuvěřitelného. Prostě nádhera, určitě si ji poslechněte nebudete litovat. Něco tak uklidňujícího jste určitě neslyšeli.
7. DNCE - Toothbrush
Viděly jste ten videoklip? Nádhera. Navíc Joe Jonas je k sežraní holky. Tahle jeho nová kapela je seslaní z nebes. Moc se mi líbí jejich písničky, tahle je pro mě asi ze všech nejlepší.
8. Rytmus ft. Mons Berry - Pierko
Nejsem zrovna velká posluchačka Rytmuse, ale musím se přiznat, že tato písnička je opravdu dost emotivní. Procítěný soundtrack k filmu Pírko. Jak rychle se člověk může dostat na dno ...
9. M83 - Wait
Nádherná písnička, které prostě není co vytknout. Klidná a na přemýšlení. Hrála v krásném filmu Hvězdy nám nepřály, který vám určitě doporučuji. 
10. Panic at the disco - LA devotee
Další skvělá písnička od mé oblíbené a šílené kapely. Dosti divný videoklip, ale písnička boží.
11. Kansas - Carry on wayward son
Strašně moc miluji seriál Lovce duchů a tohle je jejich zněla a moje vyzvánění na mobilu. Tohle asi zrovna nebude váš šálek kávy, ale musela jsem vám to tu nenápadně strčit. Je to takový trailer song. Možná vás ten seriál překvapí a budete na něj taky koukat, hehe. Omlouvám se, že nějaké popisky k písničkám jsou krátké, ale fakt nevím, co k tomu napsat. Prostě je mám ráda.

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook