JÍME S KARIN

Žít zdravě a začít cvičit už chci opravdu dlouho, ale je to těžké rozloučit se se všemi těmi nezdravými jídly. Miluju jídlo, fakt jako miluj...

Žít zdravě a začít cvičit už chci opravdu dlouho, ale je to těžké rozloučit se se všemi těmi nezdravými jídly. Miluju jídlo, fakt jako miluju. Pamatuju si, kdy jsem peníze z brigády utratila v restauraci a tak to bylo furt. Ráda zkouším nové věci, to samé na dovolené. Místo nějakých pěkných věcí si raději koupím skvělou večeři. V poslední době, co jsem furt u přítele, tak jíme skoro pořád něco z restaurace, ale už jsme si řekly KONEC. Já chci začít cvičit a on se ke cvičení zase chce vrátit. Kdysi už jsem cvičila, ale to bylo takové to měsíční cvičení ani jsem se tomu nevěnovala na plný úvazek, vždycky jen podle času.

 Asi jedno z mých nejoblíbenějších jídel vůbec jsou těstoviny. Opravdu naprosto miluju těstoviny. I když na to nevypadám sním toho opravdu hodně. Nevím čím to je, že prostě nepřibírám. Občas se mi stávalo i to, že jsem prostě nemohla jíst. Z ničeho nic to nešlo. Byla jsem na různých vyšetření, ale nic nenašly. Pokud mi nevyjde můj sen být spisovatelkou, určitě bych chtěla mít třeba svou restauraci nebo v nějaké dobré restauraci pracovat a jako koníček mít psaní. 
Jsou jedny těstoviny, které bych vám chtěla doporučit. Těstoviny s kuřecím masem a smetanovou omáčkou. Je to primitivní. 

* Nakrájíte kuř. maso na kostičky, okořeníte a dáte na pánvičku. 
* Přidáte smetanu, kterou okořeníte dle libosti. 
* Poté přidáte rajčata, můžou to být čerstvá a nebo sušená.
* A ještě černé olivy. 

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Taky těstoviny úplně miluju! Zrovna před chvílí jsem porci dojedla a musím říct že jsem improvizovala, a do omáčky dala riccotu, nivu, rajčátka a pak přidala pár vlašských oříšků a bylo to moc dobré. Super jsou taky s parmazánem a sušenými rajčaty, mňam!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já právě přemýšlela, že bych si je udělala, jen jsem nevěděla tentokrát na jaký způsob, tak to udělám dneska asi na ten tvůj. Takže děkuju za typ :)

      Vymazat

Like us on Facebook