Jednou to vyjde

Jak by měl vypadat můj vysněný život? Čti dál :) Strašně mě baví cestovat, už jako malou mě rodiče brali na výlety, stále někam. Takže asi...

Jak by měl vypadat můj vysněný život? Čti dál :)

Strašně mě baví cestovat, už jako malou mě rodiče brali na výlety, stále někam. Takže asi za tuhle úchylku můžou oni. Baví mě objevovat nové věci, vidět je a pamatovat si je. Je fajn cestovat, když máte spoustu peněz, ale když je nemáte je to mnohem vzrušující. 

Já a můj přítel by jsme bydleli v krásném, málem a útulném bytečku, nejspíš se třemi pejsky. Já bych byla ta, co každý večer sedí u okna u svého psacího stolu a nejspíš psala další román s kávou na stole. Přítel by byl ten co sedí u televize, spokojeně kouká s našimi pejsky a užívá si tu domácí pohodu. (blbost, můj přítel hraje hry, takže by hrál). Hodně by jsme cestovali po světě, braly s sebou pejsky, kávu a náš velký foťák na zapamatování těchto dnů. Na Halloween by jsme vždycky byly v USA, protože jejich atmosféra tohoto svátku je neskutečná. Často bych byla v Ikeii, protože miluji nové věci do bytu. Často bych navštěvovala NY, protože je to mé vysněné místo, stanovala bych v hlubokých lesích, jela bych tam samozřejmě starou hipsterskou dodávkou Volkswagen. Občas bych si zajela na nějakou chatu v horách, pro urovnaní myšlenek, protože má spisovatelská hlava je velká.
Mohla bych o svém vysněném životě psát do nekonečna.

Zní to všechno hrozně krásně, já vím, ale je těžký to uskutečnit. I když vím, že to bude dlouhá cesta, stále se budu snažit, aby to všechno vyšlo. Člověk by se neměl vzdávat svého snu. Ráda píšu o svých snech o tom, co chci a proč to chci. Je to dost pozitivní článek a čím víc o tom píšu, tím víc cítím, že to vyjde. #myslijakohispter.


mad4tea.tumblr.com/

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Presne tak , nikdy nic nie je dokonale :) ale takisto som clovek co miluje cestovanie,vylety,proste hocco len nie stereotyp:)

  OdpovědětVymazat
 2. Dúfam, že sa ti splní všetko, čo si želáš. Tá dodávka VW je taktiež mojím snom už roky, a jedného dňa si ho určite splním. Také moje retro autíčko. :)
  PS: Máš nádherný dizajn blogu!
  http://fluffyacerbity.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju:) Doufám, že se ti taky vše splní! Děkuju, děkuju .. na desingu si dávám záležet! :)

   Vymazat

Like us on Facebook