Já a Edward

Právě si pouštím soundtracky z filmu Stmívání a říkám si, jak moc je to boží film. Naprosto miluji tu atmosféru, miluji to kde se to odehrá...

Právě si pouštím soundtracky z filmu Stmívání a říkám si, jak moc je to boží film. Naprosto miluji tu atmosféru, miluji to kde se to odehrává. Strašně moc mám ráda lesy a déšť, takže tenhle film je pro mě jako stvořený, navíc upíři jsou fajn. Rozhodně tenhle film bude patřit mezi špičku mého žebříčku mých oblíbených filmů. Připomíná mi spoustu věcí. Musela jsem prostě aspoň kousíček něco o tom napsat, prostě mi to nedalo. PS: Pokud jste viděly všechny díly Twilight všimly jste si toho detailu, jak od Belly a Edwarda dcera má po Belle krásné odstávající uši? Roztomilé.

weheartit.com
weheartit.com / VĚRNOST ZA VĚRNOST
Jinak můj den byl dneska vcelku obyčejný. Dnes jsem vstávala o půl 11, celkem úspěch. Potom jsem musela vyřizovat pár věcí a nakonec jsem ze svou nejlepší kamarádkou šla běhat. Miluji tohle ''běhaní'', kdy si řekneme milion věcí a smějeme se. Zítra to vidím na takový odpočinkový den, udělám si čaj a budu psát, možná pozměním trošku design blogu. Ráda vymýšlím nějaké nové vychytávky pro můj blog, teda když se zrovna neutápím v depresi, což se momentálně nestává tak často. Spíš je hodně depresivní to, že začíná škola. Sice ne pro mě, ale podle mě pro některé je to utrpení. Takže hodně štěstí. Jinak jsem začala zase sledovat seriál Nová holka a musím jen doporučit, totálně jsem se do něj zamilovala.

Náš křeček má zánět v oku, je to vlastně křeček ségry, ale máme společný pokoj, takže je v podstatě i můj. No večer jsem ho oplakala, protože vůbec netuším, jak mu je a co se s ním stane. Koupila jsem v lékárně mastičku, mělo by to pomoct, takže pevně doufám, že bude co nejdřív fit, přece jen je taky rodina. Dnes jsem to sdělila kamarádovi s tím křečkem a ten se mi totálně vysmál, což jsem vůbec teda nepochopila, ví jak moc jsem na zvířata hodná a jak moc je mám ráda, tak jsem se na něj nelítostně podívala a připomnělo mi to, proč vlastně nesnáším lidi.

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook