Píšu tu depresi v textech

Asi ten pocit samoty sílí čím dál víc. I když mám kolem sebe přátele, přítele a rodinu cítím se stejně sama. Všechno je to mnohem složitější...

Asi ten pocit samoty sílí čím dál víc. I když mám kolem sebe přátele, přítele a rodinu cítím se stejně sama. Všechno je to mnohem složitější čím jsem starší. Asi potřebuju fakt dobrého cvokaře, protože to všechno co mám v hlavě vám tady asi nevypíšu. Cigaretu držím v ruce a píšu jako robot. Obdivuju lidi, kteří se i s tím vším zlem táhnou dál. Připadá mi jako by jsem ve všem nejhorší v poslední době se moc nedaří, myslela jsem, že to zvládnu a že to unesu, ale spletla jsem se. Život fakt není, tak jednoduchej. Musíš si najít dobrou práci, najít si byt a začít žít sám. Tohle je asi motto mých rodičů. Snažím se co nejméně být doma, protože tam se cítím sama asi nejvíc. Moc se kamarádům nesvěřuju a podle mě kdybych se svěřila nic moc by s tím udělat nemohli. Asi by rodina měla vědět, jak se cítím, ale myslím si, že by jim to bylo jedno, mají dost svých problémů. Škoda, že je třeba občas nenapadne kouknout na můj blog, vždycky jsem s tím musela přijít sama. ''Hele, mami koukej mám novej desing blogu''. Pěkné. Divím se, že si sami nevšimli, když s nimi moc nekomunikuju.


Víte, co by mi teď nejvíc bodlo? TOHLE

http://enpundit.com/
Chata někde v lese, nejlépe i s nějakou řekou. Takový oddych od všeho prostě. Třeba s přáteli, popíjet u krbu a povídat si. Myslím, že by to byl takový detox. Aspoň na chvílí bych neměla depresi. Připadám si jako uzavřená ve svém světě, který je temnější a temnější. Asi mě moc nechápete, protože nevíte, co to jsou za pocity. Aspoň se vám takhle můžu svěřit. Myslím, že dnešní článek ukončím.


You Might Also Like

6 komentářů

 1. Přeju ti sílu abys to zvládla :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Takovou chatku jednou budem mít laska ♥♥

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní8/04/2016

  Hello friend! :) it's me again ... https://www.google.cz/search?q=mr+robot+quotes&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwiT8ZqOz6fOAhUKDMAKHS3LAZEQ_AUIBigB#imgdii=0tyDTMH6JpO3-M%3A%3B0tyDTMH6JpO3-M%3A%3BZY8QAqO0h-tQ0M%3A&imgrc=0tyDTMH6JpO3-M%3A T.

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook