Jaká byla cesta do Itálie?

Tak vrátila jsem se zpět domů z Itálie, konečně. Bylo tam opravdu krásně, ale 14 dní je prostě moc dlouho. Jinak koukám tak do poznámek a má...

Tak vrátila jsem se zpět domů z Itálie, konečně. Bylo tam opravdu krásně, ale 14 dní je prostě moc dlouho. Jinak koukám tak do poznámek a mám tu pro vás malý příběh, který jsem napsala po cestě do Itálie. Příští článek se bude týkat Itálie a hodím sem pár fotek!:)

Cesta do Itálie

Právě projíždíme Alpy a já přemýšlím, jak moc by bylo skvělé projíždět spíš krásné lesy Fork ve Washingtonu. Jinak když jsem šla na WC na benzínce v Alpách, šlápla jsem v žabkách do mega hovínka od koně nejspíš. Poslouchám písničku od Years Years - King acoustic, smutním a přemýšlím, jak dám to hovno ze žabek dolů. Takže doslova večer v prdeli, protože moje moje žabky zavání přes celé auto. Opravdu můj odjezd do Itálie nemohl začít lépe. Právě je jedna hodina ráno, neprší ale blesky jsou opravdu ohromující. Zatím jsme v půlce cesty, jak vyčerpávající. Lidi, které jsem na benzínkách potkala byli divní. Asi poznali to jak moc lidi nenávidím, když jsem nahodila svůj nenávistný pohled, který jsem mimochodem házela na ceny na benzínce, dosti drahé. Proto jsem asi jako typický čech šla čurkat za benzínku. Asi možná proto miluju cestování. Tyhle dobrodružné akcičky miluju. Ten adrenalin v těle, když vám za benzínkou jde vidět pozadí.. A všude jsou slizcí cizinci. Můj přítel sedí s nevlastním tátou vepředu a já ze sestrou vzadu. Poslouchám písničky ve sluchátkách a pořád si jedno musím sundávat, protože se bojím, že nevlastní otec řekne něco co nemá. Mimochodem mě začíná bolet v krku, takže dovča v tahu? S takovou brzo natáhnu brka, aspoň, že na pláži u moře.

weheartit.com

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook