Kam jedu letos na dovolenou?

Po dlouhé době se opět budu vracet na své oblíbené ''psací'' místečko a to je Itálie. Jedu tam s přítelem, sestrou a nevlast...

Po dlouhé době se opět budu vracet na své oblíbené ''psací'' místečko a to je Itálie. Jedu tam s přítelem, sestrou a nevlastním tátou. Budu tam rozvíjet své psací dovednosti, ale hlavně tam jedu si odpočinout, sice nemám od čeho, ale bude to fajn. Itálie je přímo pro pisálky. Kouzelné a romantické místo, kde se tvoří příběhy. Ještě chybí doladit postavu  a budu nadmíru spokojená.

weheartit.com
Itálie je celkově nádherná svou proslulou kulturou. Myslím, že romantičtější místo než Itálie a Paříž ani není. Jsem strašně natěšená, nikdy jsem s žádným klukem nejela na dovolenou. Úplně se vidím v těch krásných uličkách s foťákem.

Taky se chci omluvit, že jsem poslední dobou nic nenapsala, bylo toho teď opravdu moc. Doslova už nestíhám svůj život. Připadá mi jakoby toho bylo toho nekonečně moc a já nemohla už pomalu nic. No snad se co nejdřív seberu a budu psát jako vždycky, chybí mi to.

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Já byla v dubnu v Portugalsku a v záři jedem do Holandska. Letos jsou to takové nezvyklé destinace:-)
  O všem? Ovšem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To Portugalsko ti závidím! Nádherné místečko:)

   Vymazat
 2. My asi klasika - Chorvatsko, Slovensko a potom různé festivaly :)
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chorvatsko je nádherné:) A s festivaly taky počítám, letní klasika!:)

   Vymazat
 3. Itálie je strašně krásná,dost ti to závidím :) já tenhle rok zavitam asi jen do sousedních států-Německo a možná Polsko:) jinak chci navštívit zajímavá místa Česka a na to se docela těším :)
  -essdeesthoughts.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se moc těším O:) I když Německo je taky krásné:)) a s tím Českem souhlasím, taky chceme s přítelem zavítat do nějakých krásných českých míst.

   Vymazat
 4. Užij si to tam! Já Itálii zbožňuju, jezdívala jsem každých 6 měsíců, ale teď mi to nějak nevychází :)

  Simply Janet
  Realash - sérum na růst řas GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc! To je mi líto, tak ať tam co nejdřív odcestuješ:)

   Vymazat

Like us on Facebook