JAK PŘEŽÍT SINGLE / TOP FILM 2016

Občas je lepší zůstat single a užívat si. Tenhle film vás to naučí. Podle mě jeden z nejlepších filmů roku 2016, opravdu skvělé obsazení her...

Občas je lepší zůstat single a užívat si. Tenhle film vás to naučí. Podle mě jeden z nejlepších filmů roku 2016, opravdu skvělé obsazení herců a hodně pěkný děj. Tenhle film se naprosto hodí pro ten skvělý páteční večer s holkama, kdy probíráte kluky, pijete víno a přejídáte se brambůrky. Film se odehrává v nádherném New Yorku, kde se čtyřem slečnám zamotá osud. Město, které nikdy nespí je plné osamělých duší, najde ale někdo z nich tu pravou?

Tenhle film vám vnese do života opravdu hodně pozitivního, pokud jste právě po rozchodu nebo nezadaní. Navíc, ne každý si najde nejlepší kamarádku s kterou chodí každý den do baru pít, ráno se probudí s cizími muži a prázdnou peněženkou, protože vše za tu kamarádku platí a pak zjistit, že je nechutně bohatá. ''Proč za tebe všechno platím''? ''Protože jenom, tak zůstanu bohatá''.

V obsazení můžete vidět nádhernou Dakotu Johnsson která hrála ve filmu Padesát odstínu šedi a potom další nádhernou slečnu Rebel Wilson z filmu Ladíme.

''Pokud se s někým vyspíš jednorázově, nikdy mu nepiš sms ze smajlíkem, jinak tě kopnu''.


glamourmagazine.co.uk
Takže pokud jste single, pusťte si tenhle film ve čtvrtek a v pátek běžte se svou nejlepší kamarádkou na párty! PS: Malé upozornění, nechte na párty za sebe platit muže. Tuhle radu mám přímo z tohohle filmu, jak nečekané. Musím vám taky říct, že jsem se opravdu hodně zasmála, miluju tenhle film a myslím, že se stane mým nejoblíbenějším. Palec nahoru pro režiséra.

weheartit.com

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook