Relax, já a špagety

Dnes si naprosto užívám den i když je pár věcí, které mě nenechají úplně odpočinout, ale ty teď nechávám za sebou. Máme před prázdninami, lé...

Dnes si naprosto užívám den i když je pár věcí, které mě nenechají úplně odpočinout, ale ty teď nechávám za sebou. Máme před prázdninami, léto, kamarádi, akce, ale hlavně spoustu nových možností. Mám po škole, začíná mi teď opravdový život. Proto jsem si rozhodla dnes udělat relaxační den než začnu ten ''opravdový'' život. Občas to prostě chce říct STOP.

Proto jsem si nedávno v DM koupila Balea pleťovou slupovací masku pro smíšenou pleť. Takže si dnes udělám spoustu špaget, ledový čaj a masku na obličej. Asi kouknu i na nějaký nostalgický film. Momentálně sedím na posteli poslouchám album od Halsey, která je mimochodem naprosto hot a tak přemýšlím o divných věcech, které nemá ani cenu zmiňovat, protože jsou natolik divný, že nemá smysl se jimi zabývat. Momentálně asi ani nemám lepší plán na úterý.

weheartit.com
Rozhodla jsem se, že bych pro vás mohla nafotit svou oblíbenou restauraci, do které ráda chodím s mou nejlepší kamarádkou. Jelikož už mě tam celkem znají, myslím, že by jim tak nevadilo, že bych jim udělala maličkou reklamu na svém blogu, protože si to opravdu zaslouží. Moje nejlepší kamarádka je hrozný kritik co se týče jídel a interiéru restaurací. My totiž místo toho, aby jsme něco uvařily, když tak rády vaříme, si radši zajdeme do restaurace, která je kousek od mého domu. Haha.

Tohle jídlo ohodnotila opět negativně.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. "Tohle jídlo ohodnotila opět negativně..." Když to měli málo slané?! :-D

    OdpovědětVymazat

Like us on Facebook