MOPS : Můj maličký sen

Mezi mé menší a reálnější sny patří mít pejska mopsíka. S rodiči máme pejska, malého líného jezevčíka. Říkáme ji Bessinka, ale slyší třeba i...

Mezi mé menší a reálnější sny patří mít pejska mopsíka. S rodiči máme pejska, malého líného jezevčíka. Říkáme ji Bessinka, ale slyší třeba i na pizzu a donuty. Opravdu jsem si neskutečně zamilovala Mopse. To je prostě nejvíc roztomilý pejsek. Bohužel mi rodiče nedovolí dalšího psa, takže si hladím každého kolemjdoucího mospíka a tiše doufám, že ho někdy brzy taky budu mít. Člověk se do takového pejska musí zamilovat hned. Má přímo v očích lásku.

weheartit.com


Odjakživa jsem věděla, že psi jsou lepší než lidi, proto si jich asi mnohem víc vážím. Nechci házet všechny lidi do jednoho pytle, ale většina tam patří. Mops je podle mě jeden z nejmírumilovnějších psů. Původ plemene je z Tibetu, Tibet je už sám o sobě mírumilovný. Prostě pokud chcete mít doma věrného, hodného a ještě k tomu strašně roztomilého kamaráda je nejlepší pes (nejlépe mops).

Myslím, že se pejska asi v blízké době nějak nedočkám, takže si musím počkat na své vlastní bydlení, ale má to svou výhodu. Zvykne si aspoň jen na mě a na mého partnera a ne na celou rodinu. Jsem ten typ člověka, který si fakt pejska váží, beru psa něco jako své dítě. Oslava narozenin, psí dortíky apod. Přijde mi to úplně super, psa beru jako člena rodiny. A co se týče výchovy, to jsem celkem měkká. Nedokážu být na psa prostě hnusná. Pokud máte nějakého pejska určitě za něj buďte rádi.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Ahoj, konečně nijaký článek! To si napsala krásně! :) Já dlouho si přála ruskýho boloňáčka a nakonec se splnil! Jsem ta nejšťastnější "máma". :) Taky nedokážu být hnusná. Ale někdy přísná musím být. Jsou to kamarádi. Mě trhá srdce, když vidím stránky, jak psům ubližujou. Já jsem z toho vždy zoufalá. :( Nedávno se hledal pejsek, že se ztratil a udělala jsem dobrý skutek a našla ho. :) Mám vždycky radost, když jsou v bezpečí a nic už nesmí stát. :)
  Moc moc pěkný článek :)
  Annie ♥

  Articleswithannie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj,
   děkuju moc! To ti závidím, doufám, že se brzy taky dočkám:). S tou výchovou to chápu, občas to jinak nejde než být přísná. Nápodobně, nemám to ráda, když někde vidím fotky, kde se psovi ubližovalo nebo podobně. Pěkný!:)Já mám za sebou také takový jeden skutek. A ještě jednou děkuju za pochvalu za článek. Jsi moc hodná, hezký den
   K.

   Vymazat
 2. Nejsme dvojčata? :D
  Mám sice v plánu jinou rasu, jenže plně souhlasím, jelikož zvířata jsou strašný zlatíčka. Chápu, že zvířata vam věnují celý život je ohraný, jenže pravdivé. Třeba až budeš sama bydlet či ne, rozhodně se ti to splní. Hodně štěstí s psíkem. <3 . Parádní blog.
  S láskou Mí.
  Klidně se stav.
  http://mycrazydiary.blog.cz.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hehe kéž by :D:).
   Děkuju za tak krásný komentář a doufám, že se mi to splní, díky za podporu!:) Taky máš moc pěkný blog!:)

   Vymazat
 3. Souhlasím s tím, že jsou psi lepší než lidé !

  V městě, kde bydlím, potkávám pořád jednu paní, která venčí retrievera a mopsíka - to jsou takové chrochtící, roztomilé prasátka :DD ♥

  Sama bych si jednou chtěla pořídit PSA, nejlépe německého ovčáka nebo rotvajlera. Prostě nějaké čistě pracovní plemeno :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se máš, já kde bydlím potkávám většinou samé větší plemena, nemám moc štěstí, že bych potkávala běžně mopsíky :/. To chrochtání je nehorázně rotomilé :D♥. Jinak strejda má něm. ovčáka a je to krásný pejsek i rotvajler. :)

   Vymazat

Like us on Facebook