Mé oblíbené písničky - a proč

Co se týče hudby, tak jsem hodně vybíravá. Chtěla bych vám nabídnout pár mých oblíbených písniček a proč jsou vlastně mé oblíbené. Moji kama...

Co se týče hudby, tak jsem hodně vybíravá. Chtěla bych vám nabídnout pár mých oblíbených písniček a proč jsou vlastně mé oblíbené. Moji kamarádi hodně poslouchají tu dnešní hudbu, myslím tím Ektora apod. Neříkám, že jsou špatní, ale cením si spíše fakt zahraniční hudbu a zase nějak na rap nejsem. V hudbě hledám vždy hloubku, hledám na té písničce něco zajímavého a výjimečného. Doufám, že se vám nějaký song zalíbí.

1. PANIC AT THE DISCO: BUT IT'S BETTER IF YOU DO

Od první chvíle jsem milovala tuto kapelu, ne jen kvůli krásnému zpěvákovi, ale nápaditým videím. Pokaždé mě nějak překvapí a to se mi líbí. Už je poslouchám několik let a nikdy mě nějak neomrzeli. Žánr to je určitě alternativní rock, takže pokud máte rádi zrovna tento žánr, je Panic at the disco přesně to co potřebujete.


2. TWILIGHT - EDWARD CULLEN PIANO

Kdo by nemiloval Edwarda, že ano? Každá by chtěla, aby pro ní jezdil upír ve stříbrném Volvu. Jsem hodně velký fanoušek Edwarda a proto miluju tu nádhernou část z filmu, kde Edward krásné Belle hraje na piano. Romantická část, která mi vždycky v hlavě zanechá myšlenku, že bych se mohla začít učit na piano a balit na to upíry.

3. RENNE DANG x CEHA - LENA

Hned po spuštění této písničky budete vědět, proč ji miluju. PROTO MOJÍ HUDBU POCHOPÍ TI CO HLEDAJ VÍC. Zaposlouchejte se do textu.

4. G- EAZY - EVERYTHING WILL BE OK

Občas, když mám depku pustím si něco takového. VŠECHNO BUDE OK.


You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook