Hledáme cestu ven z dneška do zítřejšího dne

Má typická hodina na psaní. Zase čas na něco vážnějšího... můj život. Hlavu mám plnou myšlenek, proto nemůžu klasicky usnout. Popíjím pomera...

Má typická hodina na psaní. Zase čas na něco vážnějšího... můj život. Hlavu mám plnou myšlenek, proto nemůžu klasicky usnout. Popíjím pomerančový čaj, který vůbec pomerančem ani nezaváněl. Všichni v domě už spí, připadám si jako bych tu byla úplně sama. Jen já a prázdný dům, stěny, ticho a mé myšlenky, které se v tom tichu odrážejí. Fakt je ve mě tolik věcí, co bych vám chtěla napsat, ale asi by toho bylo na vás moc. Úplně jedna obyčejná věta mi dokáže zničit celý den. Občas si fakt říkám, že nenávist je pro mě víc, než někoho mít ráda, ale když ono je na světě i tolik dobra. 

weheartit.com
Kdybych měla auto, asi bych se právě sbalila a jela co nejdál z mého města. Prostě jela někam kde to neznám, snažila se najít někde sama sebe. Přemýšlela nad něčím, co mě uklidňuje. Bohužel to nejde, takže ležím na posteli a píšu, protože si myslím, že mi to pomůže, když se vypíšu. Chci cítit víc než nic. Tyhle depresivní chvilky mě opravdu ničí. Fakt bych teď potřebovala obejmout. A ne slyšet ty trapné kecy ''vím, jak se cítíš''. Ne, nevíš. Nikdo nemůže vědět, jak se cítím, jaké myšlenky mi kolují v hlavě. Nevíš prostě nic. Proto mám radši jen obejmutí, prostě krásné, tiché a procítěné obejmutí. To mi stačí. 

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Úplně tě chápu. Mě tyhle slaboduchý řeči taky nic neříkají. Ale upřímně, obejmutí pomůže jen na malou chvilku. Zbytek času si musíš pomoc sama. Mě v minulosti pomohli rady z knihy Pátá dohoda. V té knize ti vysvětlí všechny lži, které vedou k depresi. Doporučuji přečíst.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je fakt, obejmutí pomůže na chvílí. Mrknu na to, díky za typ :)

   Vymazat
 2. možno dlhší článok by som čakala, moc krátky je :)

  http://teenmumy.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neměla jsem moc náladu, ono je pak těžké psát..

   Vymazat
 3. Jo, asi nevíc jak se cítíš. Každopádně, nezoufej, netrap se. Lehko se to řekne, ale zkus se zaměřit na ty hezké chvilky, hezké věci. :) Možná, že to pomůže! :)
  DENYII

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, takový komentář mě moc potěšil. Určitě se zkusím zaměřit na ty hezčí chvilky. Ještě jednou děkuju:)

   Vymazat
 4. Zavři oči a představ si, jak tě objímám. Bohužel nic jiného než tohle trans-internetové objetí pro tebe udělat nemůžu. :/ Ale jo, takové chvilky mívám taky.

  PS: Co zkusit knihu 14000 things to be happy about. Jen tak na rozptýlení. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, tak to je moc milé <3 Jinak na tu knížku už jsem kdysi koukala a asi si ji pořídím. DĚKUJU <3

   Vymazat

Like us on Facebook