Trošku radosti

Dneska jsem si řekla, že udělám nějaký pozitivní článek. V poslední době jsou všichni kolem mě smutní, nevidí to dobré. To se mi nelíbí, ale...

Dneska jsem si řekla, že udělám nějaký pozitivní článek. V poslední době jsou všichni kolem mě smutní, nevidí to dobré. To se mi nelíbí, ale komu jo, že ano? Většinou, když se snažím někoho smutného rozesmát, nějak mi to nejde. Asi proto, protože nejsem sama úplně šťastná. Ale vždycky si uvědomím, že tady je něco proč být šťastná.

weheartit.com
Nebudu lhát, občas jsem měla ty myšlenky, že by bylo lepší, kdybych tady nebyla, že je život zbytečný. Ale možná zase tak zbytečný není, sice není nekonečný, ale dá se zažít spoustu nekonečných věcí. Mám spoustu snů za které stojí bojovat i když mi život hází pod nohy klacky. Když se občas cítím fakt na dně, každý večer před spaním si napíšu na papír co mě dělá šťastnou. Opravdu to pomáhá. Fakt tu jsou velké i malé věci za které stojí dýchat. Zrovna z tohoto článku mám dobrý pocit, že třeba to někomu vyčaruje úsměv na tváři a vzpomene si co je na životě super. Doufám, že vás to trošku potěší, brzo budu dělat na svém blogu soutěž o kosmetiku! Třeba to vyhraješ zrovna ty :-) Pokud máš rád/a pozitivní fotky, určitě koukni na můj insta @cvernovakarin dovolím si říct, že tam trochu toho pozitiva je. Přeji krásnou sobotu a hlavně úsměv!

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Nádherná tortička. Celý článok je krásny, naozaj veľmi pekne napísané. :)
    Bibiána Navrátil's blog

    OdpovědětVymazat

Like us on Facebook