Můžeš dělat cokoliv, být čímkoliv.

Asi mám zase svou slabší chvilku, kdy mám chuť psát o svých pocitech. Poslední dobou, co jsem ze svými kamarády si pořád stěžují na svůj živ...

Asi mám zase svou slabší chvilku, kdy mám chuť psát o svých pocitech. Poslední dobou, co jsem ze svými kamarády si pořád stěžují na svůj život. Řeší problémy typu : Nejede mi auto, došli mi peníze, nemám na cigarety. To jako vážně? Opravdu jsem zvědavá co budou dělat až je potkají větší problémy. Fakt to mám taky dost těžké, ale nějak si nestěžuji, jsem spíš ten typ co potichu trpí. Vlastně ani nevím jestli je to dobré, možná bych se s někým mohla podělit o své obavy, problémy apod. Ale proč? Mají všichni dost svých problémů. Fakt je, že jsem se nikdy nikomu nějak nesvěřovala. Možná i proto si mě moji kamarádi tak váží. Jsem ta jejich tichá a hodná kamarádka, která tímhle vším zakrývá své trápení a nenávist. Jediné, co mě v poslední době fakt uklidňuje je hudba. Občas se bojím usnout, bojím se co přijde pak. Co zanechávám za sebou. Poslední dobou si vůbec nevážím věcí, co všechno třeba pro mě dělá máma, prostě celkově rodina. Kdysi jsem si vážila maličkostí. Fakt je občas těžký život žít.

weheartit.com
Nesnáším tyhle večerní výkyvy nálad. Fakt mám chuť si lehnout do klubíčka, chytit se za hlavu a přemýšlet nad tím vším. Je mi špatně z toho kolika lidem jsem ublížila, ale myslím, že karma mi to vrátila dvojnásobně. Určitě taky někdy máte tuhle náladu, že by jste nejradši leželi sami na posteli, poslouchali hudbu a jedli. A pokud takové nálady nemáte, bod pro vás + šťastný život k tomu. Už jsem i párkrát udělala to, že jsem si zrušila facebook, na mobilu dala režim letadlo a s nikým se nescházela, byla jsem úplně sama. Jen já. Nevím jestli mi to prospělo, ale hodně věcí jsem si ujasnila. Na krátkou chvíli to pomohlo.
Díky za přečtení a popřípadě i za komentář.

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook