JÁ & ŽIVOT & ŽIVOT JINÝCH

Právě poslouchám album od Moja Reč Offline a jsem z toho alba naprosto nadšená. Přemýšlím nad svými přáteli, jak moc si naváží toho co mají....

Právě poslouchám album od Moja Reč Offline a jsem z toho alba naprosto nadšená. Přemýšlím nad svými přáteli, jak moc si naváží toho co mají. Mám kamaráda, který má už tak třetí auto a pořád jezdí strašně rychle, už má za sebou několik autonehod a stále se z toho nepoučil. Nemám ráda lidi, co si hrají ze svým životem nebo i s životem druhých. Spíš mi to přijde strašně smutné, člověk nikdy neví, kdy může o vše přijít. Proto si asi poslední dobou vážím snad všeho, každé maličkosti.

weheartit.com
Opravdu si hodně vážím své rodiny i když to tak občas nevypadá, protože spolu zrovna moc nevycházíme. Což mě mrzí. Nevadí, mám pár skvělých přátel, kteří jsou skoro jako má rodina a kdykoliv pomůžou. Občas mi přijde, že jsem fakt prostě úplně sama. Občas se přesto přenesu. Je fakt, že tenhle blog je hlavně o mě a o mých občasných problémech, snech a mém světě. Jsem ráda, že to někdo čte, že někdo ví. Snažím se brát vše hodně pozitivně, ale když kouknete na to co se ve světě děje, tak najednou zmizne všechna naděje na pozitivní zítřek. Možná až moc řeším věci kolem sebe, než abych řešila spíš sebe. Někdy píšu článek strašně dlouho a to nebývá moc dlouhý. Vymažu, napíšu. Vymažu, napíšu. 

Jsem moc ráda za lidi, které kolem sebe mám. Vím komu věřit a komu ne.

weheartit.com

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook