Dny v plném proudu

V poslední době hodně trávím čas se svým přítelem + do toho dělám dalších tisíc věcí. Opravdu se nezastavím, ani mi to nějak nevadí, ale nec...

V poslední době hodně trávím čas se svým přítelem + do toho dělám dalších tisíc věcí. Opravdu se nezastavím, ani mi to nějak nevadí, ale nechci ať se mi vytratí psaní. Což se snad nikdy nestane. V tom svém malém chaosu nestíhám mít čas pro sebe. Prostě si jen tak sednout na verandu s čajem, notebookem a psát. Jinak včera jsem byla s přítelem na nákupech, ano čtete dobře, nákupech. Vlastně jsem myslela, že si vyberu nějaké skvělé oblečení, když jsme jeli až do Ostravy. Odjela jsem s jedním zápisníkem, který vypadal jako čokoláda. Potom jsme zašli na pouť, myslela jsem, že si něco odnesu z ní, ale místo stánků mě spíš zaujaly kolotoče. V 19ti mě zaujaly kolotoče. Potkala jsem spolužačky. Nečekaně měli u sebe rum :). Samozřejmě jsem si nedala, protože rum opravdu nesnáším, to bylo mé oblíbené pití v 16ti, nechápu?


Kašlu na to, prostě si ve svém životě udělám pořádek. I když už jsem si celkem zvykla na ten chaos. Takže jsem se rozhodla pro radikální změnu. ZAČNU CVIČIT. Mé druhé já se usmívá, ale cítím že to zvládnu (smích). I když to asi moc nedám jíst podle jídelníčku, který někdo vytvořil, proto si udělám svůj vlastní. Uvidíme jak dlouho mi vydrží tohle cvičení a tenhle postoj k životu. Vidíte tu pizzu? Je pak těžké jíst zdravě. Rodiče mi nedávno koupily takové pěkné boty od Reeboku na běhaní, tak je aspoň můžu využít, protože do společnosti se moc nehodí. Pokud máte nějaké super rady pro začátečníky nebo přímo blog o cvičení, určitě mi něco hoďte do komentářů, budu opravdu ráda a automaticky půjdete do nebe.
rebloggy.com

You Might Also Like

4 komentářů

 1. To s tým cvičením si večne hovorím aj ja, a potom BUM! Škola.. :D ale držím ti palce, verím že to zvládneš! ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ano :D:( To znám. Děkujuuuu♥

   Vymazat
 2. Anonymní7/07/2016

  Ahoj, zkus aplikaci Nike+ running :) T.

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook