Něco jako život

Dnes je opravdu nádherný den. Jakoby tohle hezké počasí na chvíli vymazalo to zlé a ukazovalo vám jen to dobré, na mě to teda působí. I když...

Dnes je opravdu nádherný den. Jakoby tohle hezké počasí na chvíli vymazalo to zlé a ukazovalo vám jen to dobré, na mě to teda působí. I když je dnes tak pěkně, nemám nějaké plány. Momentálně poslouchám písničky a přemýšlím, že možná udělám nějaký nový design blogu. I když ... zase nad tím trávit několik hodin, když je tak pěkně. Možná zajdu ze psem, ale to asi nebude možné, jelikož je náš pes tak líny, že jde sotva na zahradu. Ono je to hrozné, když je tak pěkně a vy prostě nevíte, co máte dělat. Kámoška je nemocná, přítel je v práci a ostatní přátele jsou už v tahu, pak je tu ještě rodina, ale procházkovat s mamčou a taťkou se mi moc nechce.

weheartit.com
Vždycky, když píšu článek vypadá že je fakt dostatečný na čtení, kouknu na blog a takový trapný článeček. Jak já to dělám? Asi je to proto, protože mám teď celkem málo času. Snažím se furt dopisovat tu svou amatérskou knihu. Hodně dlouhou dobu jsem nic nepsala do svého diáře a ani do ,,deníčku,,. Asi bych to měla napravit, měla jsem to ráda. Vím, že jsem to tady nikdy nezmiňovala, ale baví mě i hodně kreslit. Třeba zrovna nedávno jsem si navrhla své první tetování. Mám už 3 tetování....Wow a teď mě to napadlo! Článek o mém tetování, proč mě to jen nenapadlo dříve?

Víte, jak se ještě dá říkat minigolfu? Minipičus. Tohle právě vymyslel Paulie Garand, když kouknete na jeho snap, najdete spoustu zajímavých hlášek..

No nic, tak já to tedy vidím na postel nebo na nějakou projížďku. Ale právě slyším svojí postel naříkat, takže to vidím asi na tu postel. Přeji hezký zbytek dne! Díky, že čtete můj blog! :)

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Máš pravdu, dnes je opravdu krásně, tak si ten den pořádně užívej! :)

  OdpovědětVymazat
 2. dnes bol slnečný ale aj upršaný a dúhový den u nas :D

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás dneska bylo nádherně:)) ale i upršený, duhový a slunečný den se dá :D

   Vymazat

Like us on Facebook