Strach ze vztahu?

Nevím jestli je se mnou něco špatně nebo je to normální, ale stalo se vám někdy, že už jste byla delší dobu sama, možná jste měla pár známos...

Nevím jestli je se mnou něco špatně nebo je to normální, ale stalo se vám někdy, že už jste byla delší dobu sama, možná jste měla pár známostí, ale pořád jste toužila po vztahu? Tohle teď zažívám, poznala jsem někoho s kým to vypadá vážně. A když už jde do tuhého, že už by z toho něco mohlo být, vycouvám. Najednou mám pocit, že nejsem pro něj dost dobrá nebo nejsem připravená a takhle je to skoro pokaždé. Prostě nějak nemůžu. Nevím jestli je to proto, protože se bojím dalšího zklamaní nebo, že to dopadne jako předchozí vztah, ale chci se toho zbavit a začít normální vztah. :(

weheartit.com

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Myslím, že si to každý někdy zažije... Svěř se mu s tím :). Pokud tě má rád pochopí to, nebude tlačit na pilu ap. :). Hodně štěstí.

  OdpovědětVymazat
 2. Chápu, po poslední zkušenosti se mi taky do ničeho vážnějšího nechce. Na druhou stranu tě ale nikdo nenutí to stoprocentně vážně brát, i když už se do nějakého vztahu pustíš :)
  www.starts-right-now.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Mně to připadá logický. Já osobně jsem se svým prvním, spousta lidí mi řekla, proč s ním jsi, když vás se.e tamto a támhleto. No, jenomže za ty roky si na toho druhého zvykneš jako na sebe samého. A já si hlavně zvykla na to někoho mít po boku, i když to teda není tak, jak bych si představovala. No, každopádně jsme párkrát (!!!) plánovali odluku nadobro a já, snílek jak vyšitá, si všechno představovala předem.
  Probíhalo by to asi takhle: cítila bych se osaměle a byla bych zoufalá. Potkala bych typa, který by byl celkem v pohodě a bylo by mi s ním dobře. A protože nejsem přelétavá, držela bych se toho jednoho, i když bych to nemyslela úplně vážně. Ale na jak dlouho by to bylo? Co když zase na šest let?

  Já prostě nejsem typ na randění, jsem typ na vztah, jenomže když je člověk typ na vztah, tak má dvě možnosti. Buď být sám, dokud nepotká člověka, kterej za to fakt stojí, anebo si prostě nechá v záloze někoho, s kým je mu dobře a u toho dál hledá někoho, koho když najde třeba po deseti letech tady tohohle, tak kamarád s výhodama prostě utře.

  Vztahy nejsou tak jednoduchý. Vlastně jo, jedna věc jednoduchá je: jestli máš tendence couvat, tak toho kluka prostě doopravdy nechceš. Taková je moje zkušenost. Když to bylo "to pravý", tak jsem už neváhala. Možná že nejseš připravená na to sdílet s někým život. Až budeš, přijde to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dost dobře napsané, máš pravdu :) a díky..

   Vymazat
 4. Taky si myslím, že u toho ,,pravého" váhat nebudeš.

  A když Ti něco říká ,,Ne", tak je to intuice, která něco tuší, že je tam nějaký zádrhel, který by se po čase objevil.

  http://kosmetickysvetz.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook