Na cestách s Pauliem Garandem

I když o tom na blogu nedávám moc vědět, tak jsem snad každý den na cestách. Nejsou to takové ty velké výlety, které by stály za článek. Vět...

I když o tom na blogu nedávám moc vědět, tak jsem snad každý den na cestách. Nejsou to takové ty velké výlety, které by stály za článek. Většinou se ani nepřihodí nic zajímavého, protože jezdíme skoro pořád na ty samé místa. Nějak moc mi to nevadí, jsem ráda, že jsem s přáteli i když jsme poslední dobou spolu až moc často. Prostě sbalím tašku a jedu na ,,výlet,,.

Poslední dobou jsem si hrozně oblíbila Paulieho Garanda. Teď ho neposlouchám jen proto, protože se mi líbí, ale i kvůli textu, který má hloubku. Jsem naprosto ztracena v jeho slovech. Dokonce si ho oblíbily i rodiče, takže když jsme na cestách, tak nám hraje v autě.

tynikdy.cz
Naučila jsem i své kamarády Paulieho poslouchat, což byl opravdu problém, protože kamarádi jsou milovníci Ektora, kterého já naprosto nesnáším. Takže jsme udělaly kompromis s tím, že já budu s nimi v autě poslouchat Ektora a oni za to budou poslouchat Paulieho. Momentálně nám v autě stále hraje album Boomerang a kamarádi ho milujou. Jsem ráda, že si můžu v autě zpívat s přáteli písničky, které mě uklidňují.

Má oblíbená skladba z alba je KŘÍŽ
...A jaká je vaše?

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Já ho dřív docela poslouchala, třeba album Molo se mi moc líbilo, ale Boomerangem mě moc nezaujal - textově mi přijde, že se docela opakuje a nemá mi moc co nového nabídnout.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mě osobně se album Boomerang velice líbí, ale je to na lidech. Každý má jiný vkus :)

      Vymazat

Like us on Facebook